Myslíte na budoucnost?

Zdá se být daleko a právě to je ta výhoda. Máte spoustu času na nové zážitky, na objevování toho, co vás baví a čemu se budete chtít věnovat. Mezitím se vaše investice mohou efektivně zhodnocovat.

Až je budete za ta léta potřebovat ke splnění svého velkého snu nebo na důstojné stáří, budete mít na účtu více, než kdybyste všechny úspory drželi pod polštářem.

#myslimnabudoucnost

jsemvobraze

Od stáří na Maledivách vás dělí jen tisícovka měsíčně

Jak si představujete svoje stáří? Ve vile na Francouzské riviéře, na chatě v Krkonoších s knížkou v ruce nebo úplně jinak?

Spolu s Johanou ze @jsemvobraze chceme ukázat cestu, jak se zajistit na stáří a proč o tom začít přemýšlet už ve dvaceti nebo třiceti. V mládí důchod nejspíš ještě neřešíte, ale měli byste – nikdo jiný to za vás neudělá.

creptaam Parallax

Soutěž: vyhrajte poukaz na letenky

Podělte se s námi na Instagramu o svou představu ideálního stáří – ať už na fotce, v reels videu nebo v komentáři. Fantazii se meze nekladou. Tři nejzajímavější výstupy odměníme příjemnou letní výhrou, poukazem na letenky.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Jak soutěž probíhá? Vše startuje na instagramovém profilu @jsemvobraze. Zapojit se můžete jednoduše. Stačí na Instagramu nasdílet, jak si představujete své stáří (na fotce ve stories, v reels nebo v komentáři). U každého soutěžního příspěvku musí být uveden hashtag #myslimnabudoucnost, dále je nutné označit a sledovat instagramový profil @index_investicni_gramotnosti.

Co můžete vyhrát? Voucher na letenky od Letuška.cz v hodnotě 15 000 Kč (nejlepší reels), 10 000 Kč (nejlepší fotka) a 5000 Kč (nejlepší komentář).

Kdy soutěž poběží? 23. 6. až 31. 7. 2022. Výsledky potom vyhlásíme 15. 8. 2022.

Kompletní pravidla a podmínky soutěže najdete zde.

Startujeme na ÓČKO TOUR DE PARK v Praze na Pankráci už ve čtvrtek 23. 6. Přijďte nás navštívit do naší chill out zóny s beer pongem, fotbálkem a fotokoutkem, kde si rovnou můžete vyfotit svůj příspěvek do soutěže.

Jak si představujete svoji budoucnost vy?

#myslimnabudoucnost

V investiční gramotnosti se nejvíce
zlepšují mladí lidé a čtyřicátníci. Ke vzdělávání je tlačí vysoká inflace a úrokové sazby. 📈

Osobní finance a investování je pro
ně stále větší téma. 💰

#financnigramotnost #investice #vzdelavani
S @portucz dlouhodobě pracujeme na zvyšování investiční gramotnosti lidí a právě proto vznikl tento Index. 💚 🥳
Pomocí něj můžeme spolehlivě určit, ve kterých oblastech investování se zlepšujeme a kterým tématům bychom měli věnovat větší pozornost.

Poslední měření ukázalo, že investiční gramotnost Čechů se meziročně zlepšila o 5,5 %. Nejvíce se zvýšila u mladých lidí a čtyřicátníků. 👏
This error message is only visible to WordPress admins
Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.

Porovnejte si své investiční znalosti

Chcete zjistit, jak jste na tom s vaší investiční gramotností?

Zodpovězte otázky a porovnejte své investiční znalosti s se svými kamarády, rodinou nebo běžnou populací v ČR.

creptaam Parallax

Začněte myslet na svoji budoucnost

Portu nabízí moderní a efektivní způsob investování pro každého. Sestaví vám portfolio na míru a vy se už nemusíte o nic starat – jen sledovat, jak vaše peníze pracují za vás.
Začněte investovat a získáte 3 měsíce investování úplně zdarma.